Hemen hemen her anımızı fotoğraf çekerek ölümsüzleştirmek isteriz. En güzel anımızı, en güzel yerlerde ve sosyal medyalarda paylaşmak artık vazgeçilmezimiz oldu. Fotoğraflarınızı nasıl daha güzel hale getirebiliriz ve kendi tasarımızı yaratacağınız uygulamalar arasında birini sizler için bulup tanıtmak istedik.

Tam 120 çeşit seçim kare türleri bulunan istediğiniz renklere bürünebilen tamamıyla tasarımını kullanıcılara sunan geliştirici birden çok fotoğraflarınızı birleştirebileceğiz bir program yapmış durumda.

Birbirinden güzel grid seçeneğiyle fotoğraflarınızın tasarımına başlayabilirsiniz. Ardından tasarımınıza style seçeneğiyle tasarımınızı bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz. Gridlerin ekran boyutunun ne olacağını, nasıl tasarlanmasını gerektiğini, arka plan renginin hemen hemen her renk kullanılması olasılığının da olduğu bir platform mevcuttur. Birden çok olan fotoğraflarınıza yakışan stikerlar ile daha da renklendirebilirsiniz. Frame seçeneğiyle tasarımıza uygun bir çerçeve modeli belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda tasarımızın boyutunu da sizin belirleyebileceğinizi de söylemeden geçmek istemiyorum. Diğer fotoğraf düzenleyicilerle karşılaştırılırsa alanında en iyilerden biri olan Foto kolaj editörü tamamıyla tasarımı kullanıcıya bırakması gerçekten takdire şayan. Çünkü bizler uygulamalarda kendimizi bulmak isteriz. Geliştirici bu uygulamada kullanıcıyı düşünmeden edememiş belli ki.

Üst panelde bulunan karıştır ikonuyla tasarımınızı şekilden şekile tek bir tıklamayla getirebiliyor. Hızlı bir şekilde hangi tasarımda çalışacağınıza karar vermeniz için düşünülmüş olmalı. Hemen yanında yer alan kaydet ikonuyla yaptığınız tasarımı kaydedebilir aynı zamanda sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Sende en güzel anlarını en güzel şekilde neden saklamayasın ki.


Sümeyra Akbıyık

hakkımdaki her şeyi bu blogda bulabilirsin. Haydi sende bir göz gezdirmeye ne dersin?

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir